Už se to blíží

Hlučná samota 2010 - fotil Jiří Bittner

Přátelé, už jen dva měsíce a bude tu další ročník nymburského benefičního festivalu Hlučná samota. A právě proto jsme spustili tento web, kde se dozvíte ty nejaktuálnější informace o festivalu, který proběhne v sobotu 13. března 2010 v Kulturním domě Nymburk. Celý výtěžek z akce půjde letos na nymburské Centrum pro všechny a milovický Domov Mladá. Vloni jsme společně vybrali přes 50 000 Kč, zkusme tuto částku letos překonat. Podrobnosti si můžete přečíst v sekci o festivalu.

Základem každého festivalu jsou samozřejmě kromě návštěvníků i účinkující. Jsme pyšní, že můžeme do Nymburka přivést kapely jako The Prostitutes, Blue Effect, nebo Gulo Čar. Všichni účinkující hrají za minimální honorář, za což jim patří velký dík. Více se dozvíte v sekci účinkující.

Letos jsme se po loňském zájmu o lístky rozhodli dát lístky do předprodeje a s předstihem si je tak budete moci koupit za myslím velmi příjemných 150 Kč nejen v Nymburce, ale i v Poděbradech a Lysé nad Labem. Sledujte sekci vstupenky, kde se do konce týdne objeví podrobnosti.

Celá akce by samozřejmě nebyla myslitelná bez sponzorů, kterým tímto velmi děkujeme. Pokud byste i vy chtěli nějak přispět, nebo věděli o někom kdo by chtěl přispět, a nebo byste měli jen nějaký dotaz, nebojte se nás kontaktovat.

Těšíme se na vás,

Hlučná samota forever! :-)

Post a comment

You may use the following HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>