O festivalu

Přátelé, slyšíte…? Už troubějí… Z mlžných polabských luhů se pozvolna vynořuje další Hlučná samota. Na jasných obrysech nabude v pátek 26. dubna 2013, tentokrát na Výstavišti v Lysé nad Labem. Letos nám zatroubí a zarecitují Prago Union v živém provedení i jako DJ set. Zatančit si můžete na mladou kytarovou krev jménem Airfare a jarní pohodu přivezou i momentálně tak trochu lokální Kazety. Vstupné je 200 Kč na místě, předprodej není. Časy:

19:00 začátek
19:30-20:30 Kazety
21:00-22:00 Airfare
22:45-00:30 Prago Union

01:03 poslední vlak směr Nymburk a Poděbrady
01:06 poslední vlak do Milovic
04:19 první vlak směr Praha

Na DJ stage se můžete kromě jiného těšit na vystoupení Mara a Kata z Prago Union. Celá DJská sekce bude probíhat formou Silent Disco, kdy každý obdržíte při vstupu do DJského sálu sluchátka a budete si moci přepínat mezi dvěma DJi.

Veškerý výtěžek ze samoty půjde tentokrát do Afriky. Konkrétně do jedné misie ve východní Tanzánii, kde se starají o mladé náctileté matky, které jsou bez domova a bez pomoci misie i bez budoucnosti. Kromě toho že přijdete a pozvete i své kamarády můžete mladým tanzánkám přispět i pitím piva. Jeden z našich sponzorů, Pivovar Nymburk, věnuje na výtěžek 10 Kč z každého vypitého piva.

Možná se ptáte, proč je festival letos v Lysé a ne v Nymburce. Kulturní dům v Nymburce se vloni ukázal pro podobné akce již nevhodný a Výstaviště v Lysé nad Labem je dobrá náhrada. Z Nymburka je to kousek a dobré spojení je i do Milovic a na Prahu. Takže pozvěte své přátele a v dubnu to roztočíme.

Posted in

Post a comment

You may use the following HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>