Další ročník za námi: skvělé koncerty a 74 000 Kč na Centrum pro všechny

Díky Vám všem, co jste dorazili v sobotu na 3. ročník Hlučné samoty. Podařilo se vybrat 74 000 Kč na Centrum pro všechny, takže benefiční cíl byl díky vám splněn. Budeme rádi za jakékoliv ohlasy na festival. Do tohoto článku budeme postupně přidávat videa, fotky a články o uplynulém ročníku. Pokud budete mít taky nějaký materiál, pošlete nám odkaz. Rádi bychom upozornili na nový youtube kanál Hlučné samoty kam budeme postupně nahrávat videa z víkendu.

Poděkování

Rádi bychom poděkovali kapelám Sto Zvířat, Priessnitz, Cartonnage, Sek Jsi Bombónky a Subway. Poděkování patří také všem sponzorům, bez jejichž finanční i materiální pomoci by to nešlo. Dále posíláme díky všem lidem, kteří se zadarmo a ve svém volném čase podíleli na organizování, výzdobě a propagování akce. Rádi bychom vás zde všechny alespoň vyjmenovali, ale bylo vás tolik, že nechceme na nikoho zapomenout.

Ohlasy

Post a comment

You may use the following HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>